cp-preloader 0 %


SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Dokuz aylık heyecanlı bekleyişin sonunda o gun geldiğinde doğum fotoğrafçısının diğer bekleyenlerden bir farkı vardır; farkındalığı... Her an hissedilen duyguların ilk olduğunu ve bu anların ilkpozlarının ne kadar önemli olduğunu bilir. Çünkü bu ilkpozlar yıllar sonra defalarca bakılıp, heyecanlı doğum hikayelerinin üstünde anlatılacağı fotoğraflardır. Bebeğimizin dünyaya geldiği anının ilkpozu, onu gördüğünüz saniyenin ölümsüzleşmesi... Yıllar sonra ilk günkü gibi hatırlanmasını sağlayacak ilkpozlar... Bebeğimizin ailesine kavuştuğu o günde yaşanan her özel anları tek tek fotoğraflar doğum fotoğrafçısı. Annenin heyecanlı hazırlanışını, ailenin hazırlıklarını bekleyişini, doğuma gidiş ve doğum anı... Annenin bebeğiyle ilk buluşması, babasıyla tanışması, bebeğin hazırlanması, ilk kıyafetlerini giymesi sonra aile fertleriyle tanışması... O gün yaşanan her dakika her saniye aile için okadar özeldir ki bu yüzden yakalanan her fotoğraf çok önemlidir. İlkpozlar dan oluşan o günün en özel anlarını yaşatacak olan bu fotoğraflar aile için çok kıymetli anılar olacaktır. Herzaman en az sizin kadar bizim içinde kıymetli kalacaktır
250-300 kare fotoğraf çekiyoruz. Özenle ayırıp sizlere sunuyoruz.
Çektiğimiz tüm fotoğrafları 1 dvd içinde teslim ediyoruz. Onlar sizin en önemli hatıralarınız.
Evet doğum öncesi hastanede fotoğraf çekiyoruz. Heyecanı paylaşıp tüm anları fotoğraflıyoruz.
Mümkün paketlerimizi incelerseniz cep albümler genelde annane ve babanneler içindir. Fakat daha özel birşeyler şsterseniz yine yardımcı oluyoruz.
Evet paketlere ayırıp sadece 2. gün çekimi olarak ayırdığımız bir paketimiz var. Anne ve çocuğun şişleri inip kendini daha iyi hissetiği anlarda fotoğraflıyoruz.
Detaylı Bilgi İçin Bize Mail Atın